«Вишиванка – твій генетичний код»
Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок.
День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Цьогоріч ювілейний 15-й Всесвітній день вишиванки відзначатимемо 20 травня!
Метою Дня вишиванки є популяризація вишитого етнічного одягу та вшанування українських традицій. Цього дня прийнято одягати національне вбрання куди б не довелося йти – на роботу, на зустріч із друзями, загалом куди завгодно.
Ювілейний 15-й рік Всесвітнього дня вишиванки присвячено українській традиційній музиці та екологічним питанням, зокрема, проблемі вирубки лісів, висихання річок і забруднення довкілля пластиком.
Коли певна територія стає непридатною для життя, з часом зникає і вся місцева культура, яка століттями створювалася предками. Саме підтримуючі традиції та нашу національну пам’ять - «Код нації», ми зможемо привернути увагу до цих складних питань та вирішити їх.
Шановні жителі та гості Оратівської територіальної громади! Запрошуємо Ваc взяти участь у флешмобі - «Вишиванка – твій генетичний код». Поширюйте свої світлини у соцмережах з хештегом #Вишиванка_код_нації # Оратівчани у_Вишиванках#
Давайте зберемо максимальну кількість фотографій у ВИШИВАНКАХ.
Помічайте друзів, поширюйте пост - будемо неймовірно вдячні!