Відбулася нарада керівників структурних підрозділів Оратівської селищної ради

Дата: 29.03.2021 14:03

29.03., в понеділок, відбулася нарада керівників структурних підрозділів Оратівської селищної ради, яку провів заступник селищного голови Сливка С. А. В першу чергу присутні обговорили питання, пов’язані з ситуацією захворюваності на COVID-19 в громаді, яку окреслив головний лікар КНП "Оратівська лікарня планового лікування" Садик М. І.

Головний лікар КП ЦПМСД Оратівської селищної ради Галушка О. І. розповів про роботу пункту щеплень в громаді.

Начальник відділу освіти Барановський Ф.Ф. повідомив про початок дистанційного навчання після закінчення весняних канікул.

Начальник земельного відділу Чумак О.В. повідомила про те, що в громаді відбувається інвентаризація земель по всій території об'єднаної громади та здійснюється кадастрова реєстрація всіх земельних ділянок.

Начальник відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності Янковий М.Г. розповів про підготовку проектів на обласний конкурс проектів громад та ознайомив присутніх з роботою над паспортом громади.

Начальник відділу культури Латюк Н.В. повідомила про підготовку туристичної карти Оратівщини, яка в ближньому майбутньому може бути використана для розвитку зеленого туризму.

Начальник комунгоспу Панасюк Н.С. поінформувала про те, що їх службою проводяться роботи по благоустрою в селах громади та про плани провести суботник в парку Т.Г. Шевченка 31.03.2021 року, куди запросила долучитися усіх небайдужих.