Про благоустрій та озеленення

Дата: 17.03.2021 15:22

Оратівська селищна рада пропонує розглянути варіанти озеленення та благоустрою територій в межах смт Оратів.

1. План облаштування території перед  знаком «Оратів» зі сторони Вінниці (Скетч):

- Створення красивої території перед в’їздом в смт  Оратів, яка буде приваблювати жителів та гостей нашого селища. А саме: будівництво клумб, укладання тротуарної плитки, висадження декоративних, красиво квітучих та вічнозелених рослин.

2. План облаштування та озеленення території під літаком:

- Відновлення та удосконалення ділянки під літаком. Для створення фотозони та зони відпочинку. Відновлення алейок, клумб, висадження декоративних рослин.

3. Ескіз благоустрою та  озеленення перед будівлею по вул. Героїв Майдану,88:

- Удосконалення ділянки/схилу перед будівлею по вул. Героїв Майдану,88 (АвальБанку). Будівництву декоративної підпірної стінки, облаштування карманів з лавками, створення яскравих композицій з участю декоративних рослин.

4. План ділянки на греблі «Камінний став»:

- Створення зони відпочинку для прогулянки з видом на став та парк. На якій буде створено клумби, встановлено різноманітні скульптури, квітучі арки,  лавки, декоративне освітлення, висадження декоративних рослин.

5. Ескіз облаштування площі фонтанів в парку:

- Варіант створення площі з фонтанами та колонами, малими архітектурними формами, скульптурами і декоративним освітленням в парку.