Благоустрій в Кожанському старостинському окрузі

Дата: 17.03.2021 10:11

15 березня 2021 року, Оратівською селищною радою був організований перший в цьому сезоні захід з благоустрою території нашої громади. І розпочали її працівники КП «Оратівкомунсервіс» з найвіддаленішого від центру громади  Кожанського старостинського округу. Активну участь в заходах з благоустрою прийняли і жителі с. Кожанки на чолі з старостою села Миколою Вікторовичем Рабцем.  Потрібно зауважити, що в Кожанці ситуація з розчисткою узбіччя дороги давно потребувала допомоги зі сторони, бо власними силами сільського голови чи старости справитись було практично неможливо. В ході благоустрою було вирубано поросль на узбіччі дороги  та  здійснено підрізку дерев, які заважали проїзджій частині. Загалом на проведенні благоустрою працювали 30 чол.  очищено близько 2 км під’їзної дороги та 2 км вздовж вулиць по селі.

Потрібно пам’ятати, що благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту нашої громади, і лише від самоорганізованості й самоповаги ми можемо досягнути успіху і задоволення від результатів роботи.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису