В Оратівській ЦРЛ можна зробити УЗД серця та холтерівське обстеження АТ чи ЕКГ

Дата: 19.01.2021 11:27

В кабінеті функціональної діагностики Оратівської ЦРЛ (вул. Пирогова, буд.2, 3 поверх, кабінет №35) знову можна зробити ультразвукову діагностику серця, провести холтерівське моніторування артеріального тиску чи електрокардіографії. Усі ці процедури проводить кваліфікований фахівець, досвідчена лікарка, справжня спеціалістка у своїй сфері Заквацька Оксана Ігорівна, яка може зробити професійне обстеження та поставити точний діагноз.

Для того, щоб потрапити на огляд, пацієнт може звернутися до свого сімейного лікаря, який, в свою чергу, видасть направлення на безкоштовне обстеження. Оскільки, у нашій ЦРЛ є лише один апарат УЗД діагностики і він є багатофункціональним (його використовують фахівці різних спеціальностей), то обстеження проводяться за обов’язковим попереднім записом (УЗД серця або холтерівське обстеження з понеділка по п’ятницю з 13:00 до 16:00). Побажання від лікарів залишаються незмінними: для того, щоб пацієнти оперативно на місці отримували всі необхідні медичні обстеження, потрібен ще хоча б один УЗД-апарат.