18 січня відбулась нарада при селищному голові

Дата: 18.01.2021 15:48

У понеділок, 18 січня 2021 року, відбулась нарада при селищному голові. На нараду були запрошені керівники усіх структурних підрозділів громади, з якими обговорили стан справ безпосередньо кожної структури.

Обговорювались питання щодо ситуації, пов’язаної з COVID-19, початком роботи пункту обігріву на базі Оратівської ЦРЛ, тендерними закупівлями для шкіл та дитячих садків, спроможністю фінансування усіх сфер з бюджету, виконання комплексу робіт щодо посипання доріг та тротуарів піщано-соляною сумішшю та освітленням доріг, планами проведення заходів із стерилізації бродячих тварин, підготовки до чергової сесії. Також було обговорено питання сортування сміття та заключення договорів на вивіз твердих побутових відходів громадянами.

У зв’язку із погіршенням погодніх умов та зниженням температури повітря Галина Василівна висловила глибоке занепокоєння долями неблагополучних сімей і дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, і дала доручення керівнику Служби у справах дітей Янковій Ю.М. до остаточного формування штатів узяти під контроль такі сім’ї.