Вінницькі пасічники отримають найбільше коштів бюджетної дотації за бджолосім’ї – 23, 1 млн грн, - Сергій Борзов

Дата: 09.12.2020 10:26

Як повідомив голова ОДА Сергій Борзов, 1827 домогосподарств на Вінниччині утримують 115,7 тис. бджолосімей.

На другому місці - Кіровоградська область (19,6 млн грн.), на третьому – Одеська (15,9 млн грн.).

За словами керівника регіону, це лише одна з державних програм, яку реалізували вінницькі аграрії у 2020 році.

Окрім того, на 42,9 млн грн. вінницьким аграріям нараховано відшкодування вартості закуплених племінних тварин, що є другим показником після Хмельницької області (46,1 млн. грн.)

На 53,77 млн грн. - таким є відшкодування вартості тваринницьких об’єктів, будівництво та реконструкція яких завершена в поточному році. Це третій результат після Київської (77,16 млн. грн.) та Дніпропетровської (59,99 млн. грн.) областей.