ВІТАЄМО!

Дата: 01.12.2020 08:56

У ЛИСТОПАДІ дні народження відзначали працівники громади:

01.- Іванова Тамара Вікторівна, учитель української мови і літератури ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;  05. – Левченко Дмитро Вікторович, прибиральник територій КП «Оратівкомунсервіс»; Житник Валентина Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи  ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 10. -  Литвин Наталія Валеріївна, викладач-сумісник Оратівської музичної школи; Пастушенко Валентина Петрівна, кухар ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;  11. – Прилуцький Дмитро Петрович, підсобний робітник Оратівської ДЮСШ; Новодворська Надія Миколаївна, кастелянка Оратівського ЗДО «Сонечко»;  12. – Багінську Надію Борисівну, в.о. старости Рожичнянського старостинського округу; Омельченко Олександр Володимирович, робітник  з благоустрою КП «Оратівкомунсервіс»; 13. – Дука Михайло Іванович, тренер-викладач з баскетболу  Оратівської ДЮСШ;  15. – Криворучко Михайло Федорович, викладач Оратівської музичної школи; 16. -  Шевчук Альону Леонідівну, директора Рожичнянського БК; Катишев  Руслан Михайлович, учитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 17. - Собченюк Надія Вікторівна, учитель української мови і літератури Синарської філії ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;   18. – Рихліцька Катерина Володимирівна, помічник вихователя Оратівського ЗДО «Сонечко»; Сухомудь Олена Олександрівна, прибиральник сл.приміщень Синарської філії ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 21. – Сигнаєвський Василь Іванович, кочегар Синарської  ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 23. – Гончарук Ірина Ігорівна, директор селищного Будинку дитячої творчості; Панасюк Ніна Сергіївна, директор КП «Оратівкомунсервіс»; Ісак Оксана Іванівна, прибиральник службових приміщень ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; Лошак Юлія Борисівна, робочий кухні ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;  24. – Пухніченко Наталія Дмитрівна, економіст КП «Оратівкомунсервіс».