Відбулась 1 сесія селищної ради 8 скликання

Дата: 27.11.2020 17:07

Сьогодні, 27 листопада відбулась перша сесія селищної ради 8 скликання, у роботі якої взяли участь 23 новообраних депутати із 26 та новобраний селищний голова. Заслухавши повідомлення голови селищної територіальної виборчої комісії Саченко Н. М. про результати виборів депутатів селищної ради та Оратівського селищного голови, взявши до уваги Постанови ТВК про їх реєстрацію  було визнано повноваження новообраних депутатів ради, а   також визнано повноваження  Оратівського селищного голови Лошак Г. В. Депутат від партії «Європейська солідарність» Виходзь Ю. П. привітав Лошак Галину Василівну із обранням Оратівським селищним головою та вручив їй квіти. Він також привітав новообраних депутатів та закликав їх до спільної консолідованої роботи на благо Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади.

За пропозицією Оратівського селищного голови було затверджено порядок денний 1 сесії селищної ради, який передбачав вирішення ряду організаційних питань. Однак, їх розгляд довелось відкласти на 2 пленарне засідання, у роботі 1 сесії селищної ради, було оголошено перерву.