УВАГА КОНКУРС!

Дата: 17.11.2020 10:27

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Оратівської селищної ради  спільно з Будинком культури Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади оголошують   онлайн-фотоконкурс «Краса в хустині нашій споконвічна, як і душа, що з піснею жила», приурочений Всесвітньому дню української хустки, що відзначатиметься  7 грудня.

Запрошуємо усіх небайдужих жителів Оратівського краю приєднатися до демонстрації багатовікової краси української хустки.

Якщо ви пишаєтеся розкішшю автентичної хустки «з бабусиної скрині» або маєте сучасну українську хустку, тоді робіть фото у ній або з нею і надсилайте до 5 грудня включно на  електронну адресу or-vokms@ukr.net із  зазначенням у темі листа « На конкурс»», або на вайбер 0966495582.

7 грудня, у Всесвітній день української хустки, фото учасників будуть опубліковані на офіційній сторінці Facebook Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Переможців буде визначено за найбільшою кількістю вподобань під фотографією у двох номінаціях:

1. «Мамина хустка серцю мила, бережи її дитино»  - вікова категорія до 15 років.
  2. «Кожній жінці до лиця гарна хустка ця» - вікова категорія від 16 років.

Переможці конкурсу отримають цінні подарунками.

Запрошуйте друзів вподобати нашу сторінку та проголосувати за вашу світлину. Будемо вдячні за вашу участь та поширення інформації.