За рішенням комісії ТЕБ та НС селищної ради дозволено продовжити навчальний процес у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів

Дата: 02.11.2020 09:31

У п’ятницю, 30 жовтня 2020 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оратівської селищної ради.  На її розгляд виносилось питання щодо можливості продовження  навчально-виховного процесу у освітньому закладі – ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів.

Зважаючи на те, що Вінницька область на тепер перебуває у помаранчевій зоні епідеміологічної небезпеки, рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 жовтня 2020 року було рекомендовано закладам загальної середньої освіти запровадити з 02 листопада дистанційне навчання для учнів 5-11 класів, для учнів 1-4 класів – очне навчання.

За інформацією директора Оратівської загальноосвітньої школи Лариси Гнідунець педагогічний колектив навчального закладу перебуває у постійному контакті із учнями та їх батьками і  рівень захворюваності серед учнів  є незначним. Тому є можливість і потреба запровадити звичний – очний навчально-виховний процес для  учнів 1-11 класів школи.

Увесь склад комісії ТЕБ та НС селищної ради підтримав зазначену пропозицію  і було вирішено дозволити продовжити очний навчально-виховний процес для учнів молодших та старших класів школи. Водночас, зобов’язано дирекцію школи суворо дотримуватись карантинних заходів – проводити температурний  скринінг, забезпечити вхід і вихід зі школи у декількох місцях, проводити дезінфекцію приміщення, тощо. Окрім цього, адміністрація школи має щоденно інформувати відділ освіти, культури, молоді та спорту селищної ради та комісію ТЕБ та НС селищної ради про стан відвідування та захворювання серед учнів та працівників школи.

Сьогодні, 02 листопада, увесь колектив Оратівської загальноосвітньої школи приступив до продовження навчання.