ВІТАЄМО!

Дата: 29.10.2020 13:11

У ЖОВТНІ дні народження відзначали працівники громади:

03. – Демченко Лілія Анатоліївна, учитель історії ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 04. – Панасюк Олександр Володимирович, сторож ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;   10. – Пасєка Володимир Павлович, учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів, тренер-викладач з баскетболу  Оратівської ДЮСШ; 11. – Рудківська Інна Миколаївна, прибиральниця ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;  13. – Камінська Олена Василівна, музичний керівник Оратівського ЗДО «Сонечко»; Безпалько Тетяна В’ячеславівна, прибиральниця Синарської філії ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 15. – Богачук Анатолій Васильович, тренер-викладач з баскетболу  Оратівської ДЮСШ; 16. – Вітюк Наталія Людвігівна,заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;  17. – Ділова Олена Володимирівна, кухар Оратівського ЗДО «Сонечко» віддаленої групи  с. Рожична; 18. – Врубльовська Людмила Павлівна, прибиральниця ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 19. – Карпенко Тетяна Іванівна, учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 20. – Шевчук Марія Платонівна, художній керівник Рожичнянського сільського  будинку культури; Панасюк Лада Олександрівна, учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 21. – Брацюха Олена Миколаївна, викладач - сумісник Оратівської дитячої музичної школи, інструктор фізкультури  Оратівського ЗДО «Сонечко»; 25. – Сунковська Оксана Вікторівна, Директор Прибережнянського  сільського клубу; Калінчук Ярослав Миколайович, робітник з благоустрою КП «Оратівкомунсервіс»;  27. – Гнатюк Любов Іванівна, учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 28. – Копиця Тетяна Іванівна, учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів.