НП у школі смт Оратів

Дата: 16.10.2020 11:05

Надзвичайна подія трапилась, вчора – 15 жовтня 2020 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт Оратів. Близько 17.00 год., у окремій від школи господарській будівлі, трапилась пожежа. Більшість того, що  в ній зберігалось, а це старі книжки, зошити, підшивки газет, садовий і городній інвентар, дошки згоріли, дещо з цього вдалось  врятувати.

Завдяки тому, що зазначена будівля була розміщена на великій відстані від приміщення школи і оперативній реакції нашої місцевої рятувальної служби МНС, які прибули буквально у лічені хвилини, пожежа не перекинулась на інші будівлі і її вдалось швидко локалізувати і загасити.

Оскільки у підсобному приміщенні не було електроживлення, ймовірною причиною загоряння є необережне поводження із  вогнем дітей, які гралися поблизу. Перехожі бачили, як двоє хлопчиків і дівчинка, орієнтовно 10-12 років, бігли від цієї будівлі у момент пожежі, але їх не впізнали. Можливо завдяки відеокамерам, які встановлені у школі вдасться впізнати хто це міг бути. Водночас, звертаємось до всіх кому будь-що відомо про цю подію, чи бачив хто грався поблизу будівлі, у якій була пожежа  повідомити у селищну раду чи у Оратівське відділення ГУНП України у Вінницькій області.

Сьогодні,  педагогічний і технічний колектив школи працює над розчищенням згарища.