В Оратівці святково відкрили оновлений пам’ятний знак

Дата: 15.10.2020 15:34

Учора, 14 жовтня, у святковий день - День Захисника Вітчизни, День Козацтва та свято Покрови  Пресвятої Богородиці жителі села Оратівка, представники Оратівської селищної ради, представник місцевого фермерського господарства в урочистій обстановці відкрили оновлений пам’ятний знак воїнам-односельцям та воїнам, що загинули при визволені села у роки 2 світової війни.

Ще торік, 27 червня 2019 року внаслідок потужного буревію що пройшовся по парковій зоні села гілками дерев  був пошкоджений сам пам’ятник та 2 стели біля нього. У цей же день жителі Оратівки розчистили територію, а дещо пізніше пам’ятник і  плити із іменами визволителів були демонтовані та відреставровані. У минулому році  відреставрований памятник було встановлено на відремонтований постамент, а вже цього року, коштом селищного бюджету,  заново збудовані дві стели на яких закріпили плити із іменами визволителів села та земляків, що загинули у воєнне лихоліття 1941-1945 років,   довкола провели вимощення тротуарною плиткою.

Ось такими – оновленими побачили сельчани пам’ятик і  стели, територію довкола.

До підніжжя пам’ятника, у цей день  поклали квіти жителі села Оратівки, Оратівський селищний голова Ігор Барський, заступник селищного голови Микола Янковий, виконуюча обов’язків старости Рожичнянського старостинського округу Надія Багінська, директор фермерського господарства Василь Виходзь, Після покладання відбувся мітинг-реквієм за воїнами-захисниками, що загинули у різні роки захищаючи Вітчизну.