Селищна рада розпочала підготовку основного фінансового документу на 2021 рік

Дата: 02.10.2020 14:59

Сьогодні, 02 жовтня 2020 року відбулось засідання робочої групи селищної ради по формуванню проекту бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2021 рік. До її складу ввійшли заступник селищного голови, керівники відділів селищної ради, працівники фінансового управління районної державної адміністрації, головні  бухгалтери сільських рад району.

Заступник селищного голови Микола Янковий, зупинився на питаннях підготовки основних селищних програм на наступний рік, начальник відділу організаційного і правового забезпечення селищної ради Петро Друзь пояснив порядок передачі-приймання об’єктів комунальної власності до селищної ОТГ, начальник відділу фінансового обліку, звітності та господарського забезпечення селищної ради Галина Созда ознайомила присутніх із особливостями формування бюджету на наступний рік.