2 жовтня відбулися урочисті проводи юнаків на строкову військову службу

Дата: 02.10.2020 12:10

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Уже доброю традицією стало організовувати урочисті проводи юнаків на строкову військову службу. Такий захід є одним з виявів непорушної єдності армії і народу, любові та довіри до своїх синів, майбутніх захисників нашої Вітчизни - України.

Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Сьогодні в  районному будинку культури відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2020 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступив голова районної державної адміністрації Олег Чугункін, Оратівський селищний голова Ігор Барський, сільські голови. Звертаючись до призовників вони побажали  їм з честю присягнути на вірність Україні, гідно пройти загартування, навчання, військову підготовку й служити українському народові  мужньо і самовіддано.
У ході церемонії новобранцям вручено подарунки від районної державної адміністрації
, Оратівської  селищної ради, сільських рад.

Святкового настрою присутнім додала концертна програма, яку підготував районний будинок культури.