ВІТАЄМО!

Дата: 30.09.2020 13:12

У вересні дні народження відзначали працівники громади:

01 – Клапша Валерій Олександрович, депутат Оратівської селищної ради; Лизогуб Тетяна Володимирівна, завідувач Дібровинецької філії; 03. – Возна Ася  Ігорівна, учитель біології ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; Шпачук Володимир Васильович, кочегар Оратівського ЗДО «Сонечко» ; 04. – Панасюк Юрій Петрович, робітник з благоустрою КП «Оратівкомунсервіс»; 05. – Мудрицька Тетяна Михайлівна, педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 07. – Беренгович Микола Іванович, тренер-викладач з боротьби Оратівської ДЮСШ; 09. – Соломко Вадим Васильович, кочегар Оратівського ЗДО «Сонечко» Рожичнянської філії; 10. – Березовська Надія Василівна, учитель укр.мови і літератури ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 11. – Пасєка Неля Миколаївна, техпрацівник  ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 13. Йолкіна Наталія Іванівна, бібліотекар Рожичнянського БК; 14. – Василевич Олена Володимирівна, педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 22. – Мартинюк Ніна Анатоліївна, учитель біології ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 28. – Лєдєньова Тетяна Михайлівна, викладач Оратівської дитячої музичної школи; 29. –  Рудюк Ліна Володимирівна, опалювач Дібровинецької філії.