До уваги орендарів земельних часток (паїв)

Дата: 15.09.2020 09:35

Кошти, які поступають в розпорядження органів місцевого самоврядування, і те, на що вони їх витрачають, відображають місцеві бюджети.

Бюджет Оратівської селищної ОТГ це – конкретні податки та збори, неподаткові надходження та їх обсяги, а також напрями їх витрачання (на школи, дитсадки, дороги, лікарні і т.д.). За кошти місцевого бюджету проводиться фінансування масштабних проектів соціального (дитсадки, школи, амбулаторії тощо) та економічного (дороги, туризм, сприяння підприємництву і т.д.) характеру на локальному рівні нашої громади.

Одним з видів податків, що наповнюють бюджет нашої громади, є податок з доходів фізичних осіб, в т.ч. і з доходу від орендної плати паїв.

На сьогодні 20 фермерських та інших  аграрних господарств  орендують земельні частки (паї), що розташовані в межах Оратівської селищної ОТГ. Ні для кого не має таємниці той факт, що ці підприємства виплачують, а окремі вже виплатили орендну плату і відповідно перерахували податок з цієї плати до місцевого бюджету.

На сьогодні лише 5 господарств із 19 перераховують податок з доходів фізичних осіб.

Тому, звертаємось до керівників цих господарств, що зволікають із сплатою податків і платників до бюджету ОТГ: ваші діти, ваші онуки, діти та онуки ваших працівників та родичів  також як і всі відвідують дитячі садочки та школи де створюються умови за кошти бюджету. Всі ми користуємося бібліотеками та клубами, хочемо гарних доріг та того щоб не горіли сміттєзвалища, хочемо прогулюватись затишними парками та сучасними рекреаційними зонами, всі ми хочемо отримувати сучасні та якісні послуги через центри надання адміністративних послуг.

Тому ми звертаємося до всіх орендарів – сплачуйте податки, це Ваш обов’язок перед громадою та державою.