День фізичної культури у закладах освіти

Дата: 14.09.2020 16:09

З нагоди відзначення 12 вересня Дня фізичної культури і спорту України, з метою формування у дітей дошкільного та шкільного віку   потреби до систематичних занять фізичною культурою та спортом, презентації ранкової зарядки як дієвого засобу покращення фізичного самопочуття та активізації захисних сил організму дитини в закладах освіти Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади  пройшло ряд заходів.

Зокрема, у Оратівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт Оратів для учнів 1-4 класів було проведено «Веселі старти», для 5-9 класів-  спортивні змагання «Веселі та спритні», для учнів 1-11 класів - олімпійський урок  «Олімпійськими шляхами до мирного майбутнього», організовано  виставку літератури   «Олімпійський рух в Україні», радіогазету « Швидше. Вище. Сильніше».

Також учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів та вихованці закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» із задоволенням приєдналися до Фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я».