Вітання селищного голови з прийдешнім святом - Днем фізичної культури та спорту

Дата: 11.09.2020 12:01

Шановні вчителі фізичної культури, тренери, керівники спортивних гуртків, спортсмени, ветерани спорту, всі, для кого зайняття спортом стало невід’ємною частиною життя!

Прийміть найщиріші вітання з Днем фізичної культури та спорту.

Це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше - популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.

Оратівська громада має вагомі результати у спорті. Наші спортсмени  виборюють призові місця на змаганнях різного рівня, вони гордість не тільки Оратівщини,  а й усієї України. Пишаємось вами, шановні спортсмени, цінуємо вашу наполегливу щоденну працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками рідний край.

Слова глибокої вдячності висловлюю ветеранам спорту, тренерам, викладачам, які присвятили себе вихованню молоді, посіяли зерна спортивних успіхів, проводять значну роботу із залучення до занять фізичною культурою і спортом учнів.

З нагоди свята бажаю усім міцного здоров'я, спортивного довголіття, благополуччя, успіхів у всіх починаннях. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Щиро бажаю кожному, щоб заняття спортом спонукали нас бути кращими і досягати більшого.

Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

Оратівський селищний голова

Ігор БАРСЬКИЙ