В Оратівці розпочато ремонт дороги загального користування місцевого значення
Дата: 07.09.2020 17:00
Кількість переглядів: 653
Нещодавно шляховики завершили ремонтні роботи ділянки автомобільної дороги в межах села Прибережне, а сьогодні приступили до ремонту такої ж дороги в с. Оратівка. Всього в цьому селі планується відремонтувати близько 300 погонних метрів дорожнього покриття. На тепер здійснено вирівнювання дорожнього полотна, укладено частину асфальтного покриття. Загальна кошторисна вартість робіт становить 920 тис. грн, із них 800,0 тис. грн буде профінансовано із державного дорожнього фонду та 120,0 тис. грн – із місцевого бюджету селищної об’єднаної територіальної громади.