З Днем підприємця!

Дата: 06.09.2020 10:25

Шановні підприємці Оратівщини!

Оратівська селищна рада щиро вітає вас із професійним святом – Днем підприємця!

Уже традиційно, у першу неділю вересня в Україні відзначається це свято. Це свято людей, які завдяки своїй ініціативі, діловим якостям, сміливості створюють і розвивають власну справу, розбудовують економіку нашої держави, регіонів, територіальних громад. Завдяки вам утворюються нові додаткові робочі місця, розвивається соціально-культурна сфера та інфраструктура, поповнюються бюджети, тощо.

Більшість добрих справ у нашій територіальній громаді не обходиться без вашої активної участі. Ви виступаєте  спонсором різних важливих проєктів громади, починаючи від звичних святкових заходів і завершуючи модернізацією наших об’єктів освіти, культури, фізичної культури та спорту, інфраструктури.

Велика вам подяка за те, що у цей нелегкий час  ви активно включились у подолання наслідків вірусної пандемії в районі, громаді, – придбаваєте і передаєте закладам охорони здоровя нове обладнання, засоби захисту, ліки та надаєте  спонсорську допомогу малозабезпеченим людям.

У цей святковий день зичимо вам та вашим родинам миру, міцного здоровя, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму, удачі  і невичерпної наснаги у праці.

Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, нехай постійно зростають ваші статки та статки тих кому ви даєте роботу, нехай збільшуються прибутки!

З повагою та найкращими побажаннями –

Оратівський селищний голова                                                      Ігор Барський