ВІТАЄМО!

Дата: 31.08.2020 14:38

У серпні дні народження відзначали працівники громади:

01 – Сігнаєвська Галина Юріївна, кухар Синарської філії; 02. – Гега Віктор Павлович, кочегар Оратівського ЗДО «Сонечко»;  06. – Никончук Олексій Іванович, кочегар Оратівської ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 07.  – Пятківська Світлана Григорівна, робітник з благоустрою КП «Оратівкомунсервіс»; 11. – Нагорний Олексій Петрович, кочегар Оратівської дитячої музичної школи; Кіріяк Сергій Михайлович, сторож Дібровинецької філії;  14. – Ємець Наталія Василівна, вихователь Оратівського ЗДО «Сонечко»; 16. – Булаївський Федір  Петрович, депутат селищної ради, завідувач господарством Оратівської  ДЮСШ ; Давиденко Наталія Василівна, сестра медична Оратівської ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;   19. – Гулевата Ольга Дмитрівна, завідуюча Оратівецьким сільським клубом; Артамонова Вікторія Олександрівна, пом. вихователя віддаленої групи с. Рожична Оратівського ЗДО «Сонечко»; 22 – Гурська Оксана Андріївна, прибиральник сл. Приміщень Дібровинецької філії;  23 – Мандибура Зорина Юріївна, бібліотекар Оратівської публічної бібліотеки; 25. – Гнатюк Анастасія Василівна, тех. працівник Будинку дитячої творчості; Палюра Ірина Валеріївна, комірник Оратівської ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;  26. – Возний Микола Миколайович, депутат селищної ради; 31 – Житник Олена Андріївна, керівник гуртка Будинку дитячої творчості.