Незабаром в Оратові буде працювати нова автозаправна станція

Дата: 26.08.2020 15:19

Уже, декілька днів поспіль, ведуться роботи по вул. Подільська в смт Оратів (на виїзді в напрямку с. Животівка) – на будівельному майданчику споруджується нова   автозаправна станція. Це буде сучасний торговельний центр, у якому реалізовуватимуть бензин, дизельне паливо, газ, мастильні матеріали, надаватимуть  послуги автомийки. Для жителів навколишніх вулиць буде можливість, не долаючи великих відстаней,  придбати товари першої необхідності, оскільки тут працюватиме магазин.

Безперечно, що такий обєкт торгівлі сприятиме економічному та соціальному розвитку нашого селища, а ще це дасть можливість посилити конкуренцію на ринку продажів нафтопродуктів в районі та працевлаштуватись  не менше 15 жителям нашої територіальної громади. Про надходження коштів до селищного бюджету від  здійснення виробничої діяльності мабуть не потрібно багато говорити, це сотні тисяч гривень, які можливо буде вкладати у розвиток соціальної сфери та інфраструктури населених пунктів громади.

Окрім цього, буде покращено благоустрій нашого селища, оскільки раніше ця  земельна ділянка була заросла кущами та деревами, захаращена сміттям.

Будівельники гарантують, що до кінця 2020 року цей об’єкт буде зданий у експлуатацію.

Якраз, поряд із будівельним майданчиком, дорожня служба проводить поточний ремонт дороги державного значення Р-17 в межах смт Оратів. І це теж радує!