Програма заходів до Дня Прапора та Дня Незалежності України

Дата: 21.08.2020 16:34

23 серпня 2020 року  о  9.00 год.  – участь керівництва Оратівської селищної ради у офіційній церемонії урочистого підняття Державного Прапора України на центральній площі селища.

Покладання квітів до пам’ятних знаків видатних діячів українського державотворення.

23 серпня – відеозвернення Оратівського селищного голови та відеоконцерт на офіційному сайті та сторінці Facebook Оратівської селищної ради «СВЯТКОВІ ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАПОРА І ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!».

23-24 серпня – радіотрансляція вітання Оратівського селищного голови та святкового концерту, підготовленого Оратівським селищним будинком культури.

23-26 серпня – перегляд та голосування за найкращу світлину фотоконкурсу «Наше небо - синє небо, наше поле - жовте поле, Україна моя рідна - це моя земля!»