Яким бути нашому парку

Дата: 21.08.2020 16:09

Думки  громади нашого селища з цього приводу не різняться – чистому, охайному, опорядженому. У затишному куточку селища із задоволенням проводять свій відпочинок люди різного віку, тут у затишних алеях столітнього парку є де прогулятись чи посидіти на лавочках, на тренажерному майданчику та  вуличному воркауті, футбольних полях є можливість зайнятися улюбленими видати спорту, на дитячому ігровому майданчику є де розважитись малечі, а на свята є де влаштувати урочисті заходи.  Здається, створені всі умови для змістовного дозвілля, однак все ж таки багато інфраструктурних паркових об’єктів потребують оновлення та модернізації.  Саме тому Оратівська селищна рада прийняла рішення провести капітальний ремонт центральної алеї парку. Із часом її дорожнє покриття зробилось непридатним, паркові лавочки стали незручними і їх часто доводилось ремонтувати, не було вуличного освітлення. Усі ці недоліки були враховані у робочому проєкті  і вже із сьогоднішнього дня, на замовлення селищної ради, будівельники приступили до виконання ремонтних робіт. Однак, перед цим жителі селища упродовж двох днів допомагали із підготовкою території до ремонту. На тепер завезені необхідні будівельні матеріали, ведеться вирівнювання дорожнього полотна, а незабаром тут буде здійснено вимощення, проведено вуличне освітлення, встановлені альтанки та лавки для відпочинку.  Якою сьогодні є алея  – ви можете побачити на світлинах, якою буде – покажемо згодом.