Організовуємо освітній процес влітку

Дата: 10.08.2020 16:52

Нарешті в Оратівському закладі дошкільної освіти  «Сонечко» розпочався літній оздоровчий період, який організовано з урахуванням діючих нормативних документів, зокрема дотримаються вимоги щодо роботи дитячих садків в умовах адаптивного карантину.

Літо – найкраща пора для зміцнення здоров’я дитини.  Малята  разом із своїми вихователями  і з задоволенням, користю та гарним настроєм проводять час в садочку. Перебування дітей на свіжому повітрі, веселі ігри, спортивні та музичні розваги, заняття, бесіди, спостереження загартовуючі процедури – все це сприяє оздроровленню вихованців та створює веселий настрій.

Педагоги щодня дбають про створення динамічного ігрового середовища, позитивного настрою дітей, налаштованості на сприймання цікавого і нового.

Значна увага приділяється збереженню психологічного здоров’я вихованців,   раціональному розподілу фізичної активності кожної дитини на протязі прогулянки та всього дня.

Діти отримують безліч позитивних емоцій, нових вражень, знань та зміцнюють своє здоров’я.

Сяйвом сонця все залито,

В нас гостює справжнє літо

Кольорове та яскраве,

Запашне, смішне, цікаве!