УВАГА! ВСТУП БЕЗ ЗНО!

Дата: 05.08.2020 15:12

УВАГА! ВСТУП БЕЗ ЗНО!

Відповідно до Правил прийому на 2020 рік для конкурсного відбору осіб, які вступають на навчання на основі повної загальної середньої освіти, освітньо- кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника та інших категорій вступників зараховуються:

• АБО результи ЗНО з української мови та математики
  • АБО вступного іспиту з української мови та математики
  • АБО вступного іспиту з української мови та фахового вступного випробування (на основі ОКР кваліфікованого робітника)

У разі подання результатів зовнішнього незалежного оцінювання бал вступника за відповідне вступне випробування підвищується на 25 відсотків.

Іллінецький державний аграрний коледж здійснює набір студентів за такими спеціальностями на заочну форму

Галузь знань                                                       Назва спеціальності

1. Управління та адміністрування        071 Облік і оподаткування
  1. Аграрні науки та продовольство      201 Агрономія

204 Технологія виробництва і

переробки  продукції тваринництв

205 Лісове господарство

Звертаємо Вашу увагу, що вступники на навчання подають заяви тільки в паперовій формі. Кількість поданих заяв не обмежується.

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред'являє представляє у  прнймальну комісію:

- копія документу, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);

- оригінал, копію свідоцтва (атестата) про повну середню освіту і додатку до нього, або диплом кваліфікованого робітника,  або диплом молодшого спеціаліста чи спеціаліста;

- сертифікат ЗНО (за наявності)

- шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см (плюс 2 на кожну додаткову спеціальність)

Усі документи подаються у паперовій папці на зав’язках.

Прийом заяв та документів - 20 серпня -12 вересня 2020 року

Коледж забезпечує високу якість підготовки спеціалістів. Цьому сприяє належна матеріально-технічна база закладу освіти, висококваліфікований кадровий потенціал, ретельно розроблене методичне забезпечення навчального процесу, застосування ефективних форм, методів і прийомів навчання. Багато випускників коледжу успішно продовжують здобуття вищої освіти в навчальних закладах ІІІ-ІУ рівнів акредитації за скороченими термінами навчання.

Дякуємо за розуміння і співпрацю!

Іллінецького державного

аграрного коледжу                                                                   В.В.Пиндус

Секретар приймальної комісії Бажура Л.М.