ВІТАЄМО!

Дата: 31.07.2020 10:23

У липні дні народження відзначали працівники громади:

06. – Патик Лариса Миколаївна, адміністратор Оратівської селищної ради; Підгурський Василь Петрович, викладач Оратівської дитячої музичної школи; 07. – Мостова Галина Михайлівна, завідуюча Синарської філії; 08. – Жаглюк Ольга Андріївна, учитель англійської мови ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;  09. – Друзь Петро  Іванович, начальник організаційного та правового відділу селищної ради ; Гецко Олександра Юріївна, спеціаліст-землевпорядник І категорії організаційного та правового відділу селищної ради; 10. -  Антонець Тетяна Павлівна, спеціаліст І категорії відділу освіти,культури, молоді та спорту селищної ради; Дячук Фросина Миколаївна, методист Оратівської публічної бібліотеки; 12. – Гнатюк Іван Тимофійович, викладач Оратівської дитячої музичної школи; 17. – Гнатюк Федір Гаврилович, робітник благоустрою КП «Оратівкомунсервіс»; Корнійчук Юлія Михайлівна, учитель хімії ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 18. – Крет Олена Василівна, учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;   19. – Мущинська Наталія Анатоліївна, учитель англійської мови ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; Крук Людмила Сергіївна, вихователь ГПД ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;   22. – Гулько Олена Валентинівна, машиніст прання Оратівського ЗДО «Сонечко»; 24. – Пшенична Алла Володимирівна, учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;  25. – Козак Руслана Анатоліївна, спеціаліст-землевпорядник І категорії, організаційного та правового відділу селищної ради; Василевич Алла Володимирівна, учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 27. – Марущак Віта  Олександрівна, вихователь ГПД ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів;     28. – Заїка Валентина Іванівна, учитель математики ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів; 29. – Мовчан Світлана Василівна, депутат Оратівської селищної ради; 31. – Волинець Леся Валентинівна, бібліотекар Оратівської публічної бібліотеки.