Привітання Оратівського селищного голови з Днем Хрещення Київської Русі - України!

Дата: 28.07.2020 09:02

Шановна громадо!

Прийміть щирі вітання з нагоди хрещення Київської Русі –України та дня пам’яті Великого Рівноапостольного Хрестителя - князя Володимира!

Хрещення Київської Русі є Днем нашого вищого, духовного народження та Днем національної єдності. Охрестившись у водах Дніпровських наші праотці прийняли віру християнську всім серцем і всією душею, яка передається з покоління в покоління, з століття в століття, з епохи в епоху.

Саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі.

Хрещення Русі залишається і сьогодні надзвичайно актуальним, адже воно є тим орієнтиром, що здатний допомогти і українському суспільству і українській державі подолати усі виклики, надати благодатні сили для творення добра, примноження любові.
       Нехай сьогоднішнє свято зцілить і об’єднає наші душі, наповнить змістом наше життя, щоб воскресла духовно Україна і наш український народ!

Оратівський селищний голова

Ігор Барський