Підтримка підприємців-початківців (стартапів) за рахунок коштів обласного бюджету

Дата: 17.07.2020 08:36

У рамках  виконання Плану дій реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року,триває  конкурс  бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи).

Конкурс  проводиться в 3 етапи:

Перший етап  передбачав проведення інформаційної кампанії та прийом онлайн-заявок і тривав з 27 травня по 1 липня 2020 року. За цей період для участь у Конкурсі зареєструвалось 126 учасників, із яких 43 – підприємця та 83 – громадянина.

Наразі до 31 липня 2020 року (до 18:00 год.) триває Другий етап Конкурсу – проводяться  семінари-консультації для учасників Конкурсу з підготовки, написання, оформлення та подачі бізнес-планів для подальшої участі у Конкурсі.

Протягом  ІІ етапу заплановано провести 6 вебінарів  в системі-Zoom  та додаткові індивідуальні консультації для  учасників Конкурсу за  темами:

• «Підготовка та написання бізнес-планів» - 7,8,9 липня 2020 року   з 19:00 до 20:00год.
  • «Опрацювання питань учасників» -  14 липня 2020 року з 19:00 до 20:00год.
  • «Реєстрація ФОП чи юридичної особи, необхідні документи для отримання гранту» - 15 липня 2020 року з 19:00 до 20:00 год.
  • «Підготовка звітності за грантом» - 16 липня 2020 року з 19:00 до 20:00 год.

Перевірка бізнес-планів в електронному варіанті, корегування, індивідуальні консультації проходитимуть з  20 по 26 липня 2020 року.

Прийом бізнес-планів на паперових носіях відбудеться з 27 липня по 31 липня 2020 року (до 18:00 год.).

Третій етап  проходитиме з 01 серпня по 15 серпня 2020 року, під час якого відбудеться розгляд та оцінка бізнес-планів учасників Конкурсною комісією та визначення переможців Конкурсу.

Тож креативні та ефективні бізнес-ідеї отримають фінансову підтримку  з обласного бюджету у вигляді гранту на їх реалізацію.