На Вінниччині в основній сесії ЗНО з історії України взяли участь майже 70% абітурієнтів

Дата: 09.07.2020 16:41

Загальну статистику щодо участі абітурієнтів Вінниччини в основній сесії ЗНО – 2020 з історії України оприлюднили на офіційному сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України відбулося 9 липня. На Вінниччині у тестуванні з даного предмета взяли участь 7989 осіб, загалом зареєструвалися – 11603.

Явка абітурієнтів на зовнішнє незалежне оцінювання з історії України в області склала 68,85%, не з’явилися – 3614 осіб.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії.

Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.