На Вінниччині в основній сесії ЗНО з англійської мови взяли участь понад 89% абітурієнтів

Дата: 09.07.2020 09:21

Загальну статистику щодо участі абітурієнтів Вінниччини в основній сесії ЗНО – 2020 з англійської мови оприлюднили на офіційному сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови відбулося 7 липня. На Вінниччині у тестуванні з даного предмета взяли участь 3650 осіб, загалом зареєструвалися – 4082.

Явка абітурієнтів на зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови в області склала 89,41%, не з’явилися – 432осіб.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з англійської мови розміщено 8 липня в розділі «ЗНО-2020. Англійська мова» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.