Засідання виконавчого комітету ради

Дата: 03.07.2020 17:04

Позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради відбулось 03 липня 2020 року .  На його розгляд було винесено ряд питань життєдіяльності громади по яких прийняті відповідні рішення.

Зокрема:

- щодо дозволу суб’єктам підприємницької діяльності здійснювати торгівлю непродовольчими товарами на центральній частині селища – по вул. Герої Майдану, яка була припинена у зв’язку із карантинними обмеженнями;

- щодо розробки проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт частини дороги біля початкової школи ЗОШ І-ІІІ ступенів та прилеглої до неї території, центральної алеї парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка в смт Оратів, поточний ремонт групових ігрових майданчиків закладу дошкільної освіти «Сонечко» смт Оратів.

По завершенню засідання Оратівський селищний голова Ігор Барський вручив секретарю виконкому Ямковій Н. В., членам виконкому   Багінській Н. Б.,  Пазичу С. В., Куліді Ж.О. подяки від спецфонду «Стопвірус» за розвиток благодійної діяльності та волонтерського руху в період пандемії COVID – 19.