Увага! Важлива інформація!
Дата: 03.07.2020 15:42
Кількість переглядів: 370
До уваги підприємців!
Відповідно до рішень виконавчого комітету селищної ради та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій суб’єктам підприємницької діяльності дозволено торгівлю не продуктовими товарами в межах центральної частини смт Оратів від перехрестя вулиць Невського/ Героїв Майдану до перехрестя вулиць Героїв Майдану/Паркова (за виключенням перехресть) у суботні дні з правом заїзду транспорту для перевезення товарів з додержанням вимог торгівлі на ринках, встановлених постановами Уряду.
Оратівська селищна рада