Робимо парк привабливішим

Дата: 03.07.2020 09:29

Парк смт Оратів – особливе місце для оратівчан. У цьому мальовничому, привабливому куточку нашого селища із задоволенням проводять своє дозвілля і дорослі і малі. Для малечі тут є дитячий ігровий майданчик, для старших і дорослих – тренажерний майданчик, інші об’єкти спортивної та дозвіллєвої інфраструктури. Часто в парку культури і відпочинку селища проводяться святкові заходи громади, району.
Оратівчани люблять цей чудовий куточок природи, піклуються, щоб він став кращим, охайнішим. Ось і цього дня більше 50 людей, в переважному це працівники Оратівської селищної ради її виконавчих органів, комунальних закладів та установ, структурних підрозділів райдержадміністрації провели розчистку парку, повикошували бур’яни, зібрали сміття. Щоправда такі роботи у попередні роки ми проводили навесні, у цьому ж році, із зрозумілих причин їх відтермінували на тепер.
Оратівська селищна рада щиро дякує працівникам виконавчих органів селищної ради, ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів, селищного Будинку культури, селищної Публічної бібліотеки, дошкільного навчального закладу «Сонечко», дитячої музичної школи, селищної ДЮСШ, комунального підприємства «Оратівкомунсервіс», структурних підрозділів районної державної адміністрації за виконану роботу.
В парку стало охайніше і учасники цієї акції отримали не тільки задоволення від наслідків своєї роботи, а й мали змогу ще й помилуватися природою, її пейзажами.
Разом ми зробимо наш парк привабливішим, а селище - комфортнішим.