ВІТАЄМО!

Дата: 30.06.2020 13:51

ВІТАЄМО!

У червні дні народження відзначали працівники громади:

03. – Дашевський Олександр Петрович, кочегар Оратівської дитячої музичної школи; 07. – Швець Галина Петрівна, викладач-сумісник Оратівської дитячої музичної школи; 10. -  Слюсар Костянтин Михайлович, депутата Оратівської селищної ради; Панчук Василь Григорович, тренер-викладач з волейболу Оратівської ДЮСШ; 11. – Гейчик Тамара Іванівна, прибиральниця Рожичнянського старостинського округу; Федоров Яків Валентинович, робітник компл.обслуговування Оратівського ЗДО «Сонечко»; 13. – Сафронова Любов Василівна, секретар  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; Пасічнюк Раїса Миколаївна, учитель рос.мови та зарубіжної літератури Синарської філії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 18. -  Маркіна Раїса Михайлівна, прибиральник службових приміщень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 22. – Вінніченко Марина Борисівна, учитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; Дацюк Наталія Миколаївна, кухар загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів;  26. – Кокотюк Руслан Леонідович, тренер-викладач з баскетболу  Оратівської ДЮСШ; 27. – Солоненко Іван Дмитрович, керівник гуртка(сумісник) Оратівського Будинку дитячої творчості; 28. – Гончарук Ганна Миколаївна, кухар Оратівського ЗДО «Сонечко».