Нове музичне обладнання для Будинку культури
Дата: 26.06.2020 16:32
Кількість переглядів: 378
Ще одна радісна новина! Оратівський селищний будинок культури отримав нове музичне обладнання вартістю 80 тисяч гривень. Апаратуру придбано коштом Оратівської ОТГ.
Селищний голова Ігор Барський зауважив: «Придбання цих музичних пристроїв сприятиме підвищенню якості проведення в об’єднаній територіальній громаді святкових програм, концертних програм чи інших культурних заходів».
Директор Будинку культури Петро Сидоренко при отриманні апаратури пообіцяв, що відразу після завершення карантину відбудеться випробування нової техніки.