Вітання селищного голови з Днем державної служби

Дата: 23.06.2020 08:26

Шановні державні службовці!

Від усієї душі вітаю вас з професійним святом!

Будь-яка робота вимагає значної зосередженості і відповідальності, особливо, якщо працювати для громадян свого регіону та своєї країни загалом. І саме ви, державні службовці, докладаєте максимум зусиль заради покращення життя людей та підвищення авторитету держави. Ви постійно працюєте у безпосередньому вирі людських проблем, тому постійно знаходите шляхи їх вирішення. Взагалі, для державних службовців важливим є поєднання якісного виконання службових обов’язків із громадською діяльністю, це характеризує вас, як людей, що люблять свою країну, свою справу та прагнуть власними діями сприяти задоволенню потреб громадян, поєднуючи це з державними інтересами.

Тож щиро бажаю, щоб ваша відповідальність, натхнення ніколи не згасало. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя у родинах, оптимізму та нових звершень у справі служінню українському народу. Будьте завжди на рівні вимог часу.

З повагою,

селищний голова