Вітання селищного голови з прийдешнім святом Днем медичного працівника

Дата: 19.06.2020 09:17

Дорогі наші медпрацівники!

Всі ті, до кого кожний з нас звертається з моменту свого народження і протягом усього життя!

Дозвольте мені від імені Оратівської ОТГ, від себе особисто, в переддень Вашого професійного свята привітати з Днем медичного працівника! Прийміть слова глибокої вдячності за вашу благородну працю, за ваші теплі, надійні руки, які надають нам радість одужання, а значить і радість життя, за вашу відданість обраній раз і назавжди професії.

День медичного працівника України – світле свято наших лікарів, фельдшерів і медсестр, водіїв «Швидкої допомоги», санітарок і лаборантів, тих, хто охороняє здоров'я жителів нашої громади. У медицині немає другорядних професій - від кожного з вас, від вашої уваги, вашого терпіння, вашої самовіддачі, залежить життя багатьох людей.

Низький уклін Вам за вірність благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, міцного здоров'я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя Вам і добра!

З  повагою

Оратівський селищний голова                                          Ігор Барський