На Вінниччині спостерігається погіршення епідемічної ситуації спричиненої коронавірусною інфекцією COVID-19

Дата: 12.06.2020 08:20

Про негативну тенденцію щодо збільшення випадків захворюваності населення області на COVІD-19 свідчить той факт, що станом на 11 червня на території Вінницької області зареєстровано 1823 підозри на COVІD-19. У 1236 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 103 дітей (місто Вінниця - 68, Вінницький район - 6, (Гайсинський, Жмеринський, та Липовецький райони - по 4), Барський- 2, (Тростянецький , Хмільницький, Калинівський - по 3), (Козятинський, Літинський, Могилів-Подільський, Немирівський, Томашпільський, Чернівецький райони по 1 дитині).

Лише за останню добу виявлено 44 випадки захворюваності на COVID-19, що значно перевищую середньодобовий показник захворюваності.

З огляду на негативну тенденцію щодо збільшення випадків захворюваності населення області на COVІD-19 та з метою посилення протиепідемічних заходів на підприємствах, установах та організаціях на відповідних територіях керівником робіт з ліквідації наслідків НС, першим заступником голови ОДА Сергієм Здітовецьким дано доручення забезпечити неухильне виконання вимог постанов головного Державного санітарного лікаря України щодо впровадження рекомендацій із організації протиепідемічних заходів в усіх галузях економіки, господарства та соціально-культурної сфери.

Разом з тим вживатимуться дієві заходи щодо суворого дотримання заходів особистої гігієни та профілактики захворювань спричинених коронавірусною інфекцією, зокрема, частого миття рук, волого прибирання службових та виробничих приміщень, дотримання соціальної дистанції (не менш 1,5 метра), уникнення перебування у місцях масового скупчення людей, дотримання маскового режиму.

Крім того, в разі виявлення підозри захворюваності на COVІD-19 обов’язково необхідно дотримуватись вимог самоізоляції.