Візит робочої групи Міністерства розвитку громад

Дата: 05.06.2020 15:05

Наприкінці травня Оратівська селищна  рада отримала кошти від Державного  фонду регіонального розвитку у сумі 651375 гривень, для розрахунку  за виконані роботи  по проєкту  «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (початкова школа) смт Оратів із впровадженням енергозберігаючих технологій по вул. Паркова,18 смт Оратів, Оратівського району, Вінницької області».

4 червня 2020 року з робочим візитом Оратівську селищну об’єднану територіальну громаду відвідала робоча група Міністерства розвитку громад та територій України на чолі з радником  міністра  О.Лукашуком.

Робоча група здійснила огляд об’єкту і відзначила високий рівень готовності  та якість виконаних робіт.

Сьогодні до Оратівської селищної ОТГ з дружнім візитом, з метою ознайомлення з закладами освіти громади , завітала делегація Іллінецької міської ОТГ на чолі з міським головою  В. Ящуком.