ВІТАЄМО!

Дата: 29.05.2020 09:45

ВІТАЄМО!

У травні дні народження відзначали працівники громади:

02. -  Малярчук Марія Миколаївна, учитель укр.мови і літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів; Миронюк Катерина Іванівна, економіст відділу освіти, культури, молоді та спорту Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади; 03. – Білоконська Зоя Володимирівна, вихователь, Оратівського ЗДО «Сонечко»; 04. – Гепко Наталія Григорівна, пом. вихователя, Оратівського ЗДО «Сонечко»;  05. – Грінько Олександр Олександрович, державний реєстратор; Гарматовська Наталія Георгіївна, учитель математики, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 06. – Растовецька Наталія Михайлівна, кухар, Оратівського ЗДО «Сонечко»; 09. – Бузниковата Надія Петрівна, кухар Дібровинецької філії;  11. – Булаївська Наталія Василівна, сестра медична Оратівської ДЮСШ; 12. – Миронюк Катерина Іванівна, робітник з благоустрою, КП «Оратівкомунсервіс»; Посвістак Інна Володимирівна, учитель початкових класів Дібровинецької філії; Миронюк Тамара Анатоліївна, учитель  історії Синарської філії; 13. – Пінчук Тетяна Петрівна, вихователь, Оратівського ЗДО «Сонечко»; Макар Аліна Миколаївна, учитель початкових класів Синарської філії; 14. – Гнідунець Лариса Іванівна, директор школи, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів; 15. – Цимбалюк Сергій Миколайович,  тренер-викладач Оратівської ДЮСШ; 16. – Колонюк Галина Василівна, заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів; Крилатий Микола Іванович, сторож Синарської філії; 17. – Венгер Ольга Станіславівна, спеціаліст І категорії, відділу фінансового обліку, звітності та господарського забезпечення селищної ради; Гега Тетяна Василівна, вихователь, Оратівського ЗДО «Сонечко»;  21. -  Нагорна Оксана Володимирівна, директор Оратівської публічної бібліотеки; 22. – Цаплюк Ольга Анатоліївна, викладач Оратівської музичної школи, керівник гуртка Оратівського Будинку дитячої творчості (сумісник) ; 23 – Крохмаль Зоя Іванівна, учитель німецької мови Синарської філії; 24. – Жаглюк Валерій Анатолійович,учитель початкових класів, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів,  тренер-викладач з футболу Оратівської ДЮСШ; Омелянчук Руслана Миколаївна, двірник Синарської філії; 25. – Мандибура Віта Андріївна, медична сестра, Оратівського ЗДО «Сонечко»; 27. – Мельник Ірина Анатоліївна, керівник гуртка Оратівського Будинку дитячої творчості; Філіпчук Сергій Григорович, робітник з благоустрою, КП «Оратівкомунсервіс»; 30. – Костєва Наталія Петрівна, практичний психолог загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів; 31. – Яворська Тетяна Петрівна, завідувач господарством, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів.