Дата: 26.05.2020 13:57

Шановні жителі Оратівської ОТГ!

Виконавчий комітет Оратівської селищної ради звертається до вас з проханням систематично проводити заходи з упорядкування ваших осель, дворів, присадибних та прибудинкових територій. Дотримуйтеся Правил благоустрою, аби уникнути порушень, за які настає відповідальність згідно з Кодексом України «Про адміністративні правопорушення»:

•  розміщення та зберігання на газонах, загальноселищних та прибудинкових територіях будівельних та інших матеріалів, будівельного сміття;
  • недогляд за прилеглими до будинків, будівель та споруд територіями та іншими об’єктами, які знаходяться у володінні та користуванні суб’єктів, що призвело до заростання  цих територій бур’янами;
  • звалювання сміття, твердих та побутових відходів на території селища, в річки, схили і спуски до них, у місцях масового відпочинку, лісосмугах і зелених насадженнях.

Ці порушення тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 340 гривень до 850 гривень (ст.82; 152 КУпАП).

Виконавчий комітет селищної ради