Увага! Важлива інформація!

Дата: 22.05.2020 17:20

Шановні жителі Оратівської ОТГ!

22 травня 2020 року відбулося засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На розгляд комісії винесено 2 питання:

1.Про пом’якшення карантинно-обмежувальних заходів.

2.Щодо відкриття закладів дошкільної освіти Оратівського району.

Під час засідання комісії було прийняті такі рішення щодо пом’якшення карантинно-обмежувальних заходів:

•  Правлінню Оратівського районного споживчого забезпечити функціонування ринку виключно з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та постанов Головного державного лікаря України щодо профілактики заходів протидії поширення корона вірусної хвороби  COVID-19 та оперативним усуненням виявлених порушень.
  •  Оратівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області забезпечити перевірку роботи ринку на предмет додержання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та постанов Головного державного лікаря України щодо профілактики заходів протидії поширення корона вірусної хвороби  COVID-19.
  •  Оратівському відділенню Гайсинського відділу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області забезпечити охорону публічної (громадської) безпеки і порядку та виконання обмежувальних заходів на території району, в тому числі на території ринку.

Щодо відкриття закладів дошкільної освіти Оратівської ОТГ:

•   Відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради  розглянути питання щодо можливості відкриття закладу  Оратівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" з 25 травня 2020 року після отримання дозволу від Оратівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області;

-  спільно з  керівником Оратівського закладу дошкільної освіти забезпечити працівників закладу дошкільної освіти засобами індивідуального захисту (маски, рукавички), дезінфікуючими та миючими засобами, одноразовими паперовими серветками та рушниками, рідким милом тощо. Забезпечити додержання у закладі дошкільної освіти вимог щодо температурного режиму, дезінфекції та провітрювання приміщень, вологого прибирання кожні 2 години, температурного скринінгу, централізованого збору та утилізації засобів індивідуального та колективного захисту, заборони контактних ігор.

А також забезпечити працівників

- п'ятиденним запасом засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів і організувати контроль за їх використанням, навчання серед працівників щодо правил використання засобів індивідуального захисту, їх утилізації та контроль над дотриманням цих правил;

- постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в санвузлах тощо;

- заборону проведення масових заходів;

- ранкове приймання дітей на території закладу за межами його будівлі, мінімально обмеживши присутність батьків.

Відділу освіти, культури, молоді  та спорту селищної ради проводити моніторинг дотримання режиму проти епідеміологічних заходів у дошкільному закладі.

Оратівської селищної ради