Запрошуємо долучитись до флешмобу «Малесенькі долоньки сина чи доньки рідніші за все»

Дата: 22.05.2020 12:45

Оратівський селищний  Будинок культури

запрошує усіх бажаючих мешканців громади долучитись до

флешмобу «Малесенькі долоньки сина чи доньки рідніші за все», присвяченого   Міжнародному Дню захисту дітей.

Поділіться улюбленими світлинами ваших діток, вказавши  прізвище, ім’я, вік дитини, населений пункт, а також ,за бажанням,  додайте назву світлини.

Із Ваших чудових світлин буде змонтовано відеоряд «Малесенькі долоньки сина чи доньки рідніші за все», який демонструватиметься на сайті громади та у соцмережі Facebook. Фото і дописи надсилайте на електронну адресу:  [email protected] або на вайбер 0979142049  до 29 травня 2020 року.

Будьте активними!!!