Результати роботи дистанційного навчання

Дата: 21.05.2020 11:46

Не дивлячись, що довгий час  Оратівська дитяча  музична школа працює дистанційно, але разом  з тим  бере участь у Міжнародних, Всеукраїнських та Регіональних конкурсах.

28 квітня дві учениці фортепіанного відділу Нечипорук Ангеліна та Дубінецька Олена взяли участь у III Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів «Only stars», який проходив у місті Києві та зайняли призові місця, зокрема:  Дубінецька Олена –I місце, Нечипорук  Ангеліна - II  місце.

29 квітня учениця  фортепіанного відділу  Дубінецька Олена взяла участь у I Міжнародному мистецькому інтернет-конкурсі «PANORAMA-ART», який проводився у місті Ужгороді Закарпатської області, присвячений Міжнародному дню танцю, який святкується за рішенням ЮНЕСКО 29 квітня в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера.  Конкурс проводився за трьома напрямами: хореографічний, вокальний та інструментальний. Олена отримала дипломанта Конкурсу.

Ми вами пишаємося, продовжуйте й далі підкоряти музичні вершини!!!