Публічна бібліотека Оратівської селищної об'єднаної територіальної громади вітає з Днем вишиванки

Дата: 21.05.2020 10:10

Українці, одягнімо вишиванку!

І нехай побачить білий світ,

Що ми любим Україну змалку,

Дружній , нездоланний весь наш рід!

Українці, одягнімо вишиванку

В свято, в будні і у вихідні.

Просто так, а не для забаганки,

Хай єднається весь рід наш на землі!

Українці, одягнімо вишиванку!

І хай візьметься за руки захід й схід.

І нехай побачить ворог нас, незламних!

Бо не стане на коліна весь наш рід!

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок.

День вишиванки – народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. В 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня.

Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції - одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світові. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

Оратівська-селищна-обєднана-територіальна-громада-1683337168360354/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARCfjBMQK6ZsqLGKCa_lPDJ_mWCvvGocng3WZgJ6RpouHgG2UBEwAZL-7xW7KwJVqaJ24P88tkSdTwsL