Про часткову компенсацію

Дата: 19.05.2020 12:03

Повідомляємо про те, що у 2020 році триває дія «Програми розвитку особисто селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва  на 2016-2020 роки» (затверджені рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 10.02.2016 р.№40 ,зі змінами, внесеними рішенням 43 сесії 7 скликання від 16.04.2020 №943) щодо надання фізичним особам часткової компенсації витрат на закуплену установку індивідуального доїння або холодильну установку для зберігання і охолодження молока.

Документи від фізичних осіб будуть прийматися по завершенню карантин них заходів.

Перелік документів для отримання часткового відшкодування:

Виплата часткового відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння або холодильну установку для зберігання і охолодження молока вітчизняного виробництва, за умови утримання у власному домогосподарстві 3 (три) і більше голів корів, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку,в розмірі 50% вартості установки.

Фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат на установку один раз на 5 років.

Для отримання часткового відшкодування фізичні особи подають до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації щомісяця до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня поточного року наступні документи:

1) довідку, видану сільською,селищною радою про кількість корів,які утримуються в домогосподарстві;

2) копії паспортів великої рогатої худоби,ветеринарних карток до них (за їх наявністю);

3) копію технічної документації на установку(інструкція або паспорт);

4) оригінал платіжного документу(товарний чек або квитанцію про оплату);

5) копію паспорту особи;

6) копію індикаційного коду;

7) довідку про відкриття поточного рахунку в банку.

Документи подаються особисто фізичними особами до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.м.Вінниця, вул. Соборна 15А, каб.21.

Тел. для довідок: 670837.

Час прийому документів: понеділок-четвер - 9.00-17.00 год., п’ятниця 9.00-16.00; перерва 13.00-13.45 год.