Вітання до Дня матері

Дата: 08.05.2020 16:08

Цьогоріч на десяте травня припадає найособливіше та найзворушливіше свято – День Матері.

Тож шановні жінки Оратівщини –  українські матері!

Дозвольте усіх вас привітати з гарним святом, висловити вам щиру подяку та побажати міцного здоров’я, жіночого щастя, родинного затишку та благополуччя!

Мати –  найважливіша і найближча  людина у кожного з нас.  Лише материнська любов, яка є найсвітлішою любов’ю у світі, огортає дитину, надихає її та супроводжує  з самого народження і впродовж усього життя. Тільки матері мають магічні властивості, бо уміють зцілювати рани, фізичні та емоційні.  Саме матір по-справжньому радіє нашим успіхам, оберігає від негараздів, допомагає у всьому, переживає та підтримує.  Мама може зробити багато чого для нас, але, коли вона вже не може нам дати більше, важливим є -  з вдячністю прийняти те, що нам вже дано.

І в якому віці ми б не були, мати має безмежний і глибокий вплив на дитину.  Через матір вбирається традиція, культура, повага до людей, натхнення до праці. І саме мати на все життя закладає у дитячу свідомість, що Україна – це головне.

День матері – свято щирої взаємної любові. Дайте в цей день знати своїй мамі, що ви її дуже любите і безмежно вдячні їй за все! І взагалі,  висловлюймо свою подяку щоденно, без будь-якого приводу.

Дякую усім матерям!

Оратівський селищний голова